Wspieramy i pomagamy

Każda firma oparta jest na wartościach, które stają się solidnym fundamentem podejmowanych działań.

Florentyna istnieje na polskim rynku od prawie 3 dekad. Przez wszystkie te lata konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, pamiętając o poszanowaniu największej wartości, jaką jest rodzina. Wychodzimy z założenia, że sukces można odnieść tylko wtedy, gdy utrzymuje się wśród pracowników balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dlatego mocno angażujemy się w organizację wydarzeń familijnych.

 

Florentyna wspiera szpital w Pleszewie w walce z koronawirusem!

Florentyna jako właściciel sklepu internetowego Zasmakuj Radości rusza na pomoc pleszewskiemu szpitalowi w walce z koronawiruem. Na stronie www.zasmakujradosci.pl rusza akcja promocyjna #wspieramyszpitale. Kupując garnki i patelnie z oferty sklepu, każdy może dorzucić swoją cegiełkę w walce z koronawirusem. 15% dochodu ze sprzedaży wyżej wymienionych naczyń kuchennych właściciele firmy przekażą szpitalowi w Pleszewie na zakup najlepszego sprzętu medycznego i najpotrzebniejszych rzeczy.

Lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny w ostatnich tygodniach z krajowej służby zdrowia awansowali na miano narodowych bohaterów. I słusznie! Walcząc codziennie na pierwszym froncie z niewidzialnym wrogiem, narażają swoje zdrowie i życie, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym.

Dlatego zespół Florentyny, który na co dzień tworzy sklep internetowy www.zasmakujradosci.pl postanowił przekazać 15% ze sprzedaży garnków i patelni na pomoc szpitalnej placówce w Pleszewie.
„Przymus siedzenia w domu wcale nie jest jednoznaczny z tym, że nie możemy pomóc. Wręcz przeciwnie. Postanowiliśmy wykorzystać moment, kiedy zakupy przez internet mocno urosły w sile. Proponujemy naszym klientom zbiórkę pieniężną, aby wesprzeć dziś tych, którzy walczą z koronowairusem na pierwszym froncie, czyli lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny” – mówi Sandra Matecka dyrektor marketingu.

Jak możemy wesprzeć zbiórkę?
Wystarczy wejść na stronę www.zasmakujradości.pl ,
kliknąć w baner #wspieramyszpitale i zakupić produkt, który z pewnością przyda się w kuchni każdego.
W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym.

 

Więcej szczegółów na www.zasmakujradosci.pl


FLORENTYNA SPONSOREM ŚWIĄTECZNEGO SPEKTAKLU DLA NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW PLESZEWA
14 grudnia w Domu Kultury odbyły się 2 spektakle świąteczne pt. „Marzenie pod choinkę”. Sponsorem wydarzenia była firma Florentyna. Patronat nad wydarzeniem objął Urząd Miasta Pleszew.
więcej>>

 

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!
Jesteśmy firmą, dla której rodzina jest najcenniejszą wartością. Dlatego najpiękniejsze święto w roku, jakim jest Dzień Dziecka celebrujemy wspólnie z rodzinami naszych pracowników.  więcej>>

 

RUCH TO ZDROWIE!
Bieg Przemysława jest jedną z najważniejszych imprez masowych w regionie. Każdego roku na starcie meldują się setki biegaczy – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.  więcej>>