Wspieramy i pomagamy

Każda firma oparta jest na wartościach, które stają się solidnym fundamentem podejmowanych działań. Florentyna istnieje na polskim rynku od prawie 3 dekad. Przez wszystkie te lata konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, pamiętając o poszanowaniu największej wartości, jaką jest rodzina. Wychodzimy z założenia, że sukces można odnieść tylko wtedy, gdy utrzymuje się wśród pracowników balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dlatego mocno angażujemy się w organizację wydarzeń familijnych.

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!

Jesteśmy firmą, dla której rodzina jest najcenniejszą wartością. Dlatego najpiękniejsze święto w roku, jakim jest Dzień Dziecka celebrujemy wspólnie z rodzinami naszych pracowników. Właśnie tego czerwcowego dnia teren firmy zamienia się w plac zabaw, na którym panuje feeria barw, dmuchanych zamków, karuzel i ciuchci, a radości i dziecięcego śmiechu nie ma końca.

 

RUCH TO ZDROWIE!

Bieg Przemysława jest jedną z najważniejszych imprez masowych w regionie. Każdego roku na starcie meldują się setki biegaczy – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych. Nie wyobrażamy sobie nie być częścią tak pięknej integracji – poczuć prawdziwego ducha sportu, wspierać pasjonatów biegania, być częścią lokalnej społeczności. To dla nas duma i zaszczyt być głównym sponsorem tego sportowego wydarzenia.