Wspieramy i pomagamy

Każda firma oparta jest na wartościach, które stają się solidnym fundamentem podejmowanych działań.

Florentyna istnieje na polskim rynku od prawie 3 dekad. Przez wszystkie te lata konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, pamiętając o poszanowaniu największej wartości, jaką jest rodzina. Wychodzimy z założenia, że sukces można odnieść tylko wtedy, gdy utrzymuje się wśród pracowników balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dlatego mocno angażujemy się w organizację wydarzeń familijnych.

 

 

Florentyna inicjatorem wsparcia lokalnych sklepów w czasach koronawirusa

„Mam tak samo jak Ty. Miasto moje, a w nim…” – słowa tekstu piosenki „Sen o Warszawie” każdy z nas może dedykować swojej miejscowości. Jeśli zastanawiasz się, co Ty możesz zrobić dla miasta Pleszew, który jest Twoim domem, dołącz do akcji #WspieramyPleszewskie. Pomysłodawcą i inicjatorem przedsięwzięcia jest zespół firmy Florentyna, którego większość pracowników pochodzi z regionu pleszewskiego. Ich lokalny patriotyzm rozbudził gorące serca i umysły, dzięki czemu rozwiązanie, jak zwalczać kryzys gospodarczy związany z koronawirusem, zrodziło się w ekspresowym tempie. Zasady akcji są bardzo proste, a każdy mieszkaniec może do niej dołączyć w dowolnej chwili.
Co należy wykonać?  więcej >>

 

 

Florentyna wspiera szpital w Pleszewie w walce z koronawirusem!

Florentyna jako właściciel sklepu internetowego Zasmakuj Radości rusza na pomoc pleszewskiemu szpitalowi w walce z koronawiruem. Na stronie www.zasmakujradosci.pl rusza akcja promocyjna #wspieramyszpitale. Kupując garnki i patelnie z oferty sklepu, każdy może dorzucić swoją cegiełkę w walce z koronawirusem. 15% dochodu ze sprzedaży wyżej wymienionych naczyń kuchennych właściciele firmy przekażą szpitalowi w Pleszewie na zakup najlepszego sprzętu medycznego i najpotrzebniejszych rzeczy.

więcej >>

 

Więcej szczegółów na www.zasmakujradosci.pl


FLORENTYNA SPONSOREM ŚWIĄTECZNEGO SPEKTAKLU DLA NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW PLESZEWA
14 grudnia w Domu Kultury odbyły się 2 spektakle świąteczne pt. „Marzenie pod choinkę”. Sponsorem wydarzenia była firma Florentyna. Patronat nad wydarzeniem objął Urząd Miasta Pleszew.
więcej>>

 

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!
Jesteśmy firmą, dla której rodzina jest najcenniejszą wartością. Dlatego najpiękniejsze święto w roku, jakim jest Dzień Dziecka celebrujemy wspólnie z rodzinami naszych pracowników.  więcej>>

 

RUCH TO ZDROWIE!
Bieg Przemysława jest jedną z najważniejszych imprez masowych w regionie. Każdego roku na starcie meldują się setki biegaczy – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.  więcej>>