Emalia Polska Pleszew

 

Emalia Polska Pleszew

MOJA ULUBIONA

Czy masz ochotę na sentymentalną podróż do lat dzieciństwa, które spędzałeś w uroczym domku swojej babci? Kredens pełen bibelotów, tykający zegar na ścianie, portrety członków rodziny – to wszystko widzisz jakby przez mgłę. Jest jednak coś, co bardzo dobrze pamiętasz. Tak jakby to cały czas było w zasięgu Twojej ręki. Tęsknisz za tym przy każdym pośpiesznie zjadanym lunchu czy późnej kolacji, która wcale nie powala. To potrawy przyrządzane przez Twoją ukochaną babcię. Nieskomplikowane jak zupa pomidorowa, lane kluski lub makaron ze śmietaną, cukrem i truskawkami. Absolutnie wybitne w smaku, który po dziś dzień czujesz na podniebieniu, gdy wracasz myślami do tradycyjnej kuchni. Przyrządzaj swojemu dziecku dania, które są Ci dobrze znane. Odkryj garnki emaliowane Emalia Polska Pleszew, dzięki którym powtórzysz niezapomniany smak najpiękniejszych lat.

 

Emalia dziś w moim stylu

Czym wyróżnia się marka Emalia Polska Pleszew od pozostałych, które w swojej ofercie posiadają garnki emaliowane? To unikatowe fasony i nowoczesne wzory, co sprawiło, że tradycyjne naczynia kuchenne dziś zawitały w domach kolejnych pokoleń. Emalia to jeden z ulubionych wyborów młodych i aktywnych kobiet, które doceniły wyjątkowy design garnków i rondli stworzony przez polską projektantkę – Ilonę Djoniziak. Wśród nich znajduje się między innymi kolekcja naczyń emaliowanych Majolica, będąca absolutnym bestsellerem.  Niesłabnącą popularnością cieszą się także  kubki oraz garnki z linii Scandi, które – jak sama nazwa wskazuje – nawiązują do stylu skandynawskiego.  Z kolei miłośnikom wzorów z motywem darów natury marka Emalia Polska Pleszew proponuje takie kolekcje jak Village albo Autumn.

Dziś emalia służy nie tylko do gotowania, ale staje się też piękną ozdobą kuchni lub jadalni. Kobieta kreatywną jest i potrafi wykorzystać nasze naczynia na wiele sposobów. Klasyczną osłonkę na doniczkę zamienia na kubek emaliowany, w którym hoduje zioła na kuchennym parapecie. Porządkuje biurko swojego dziecka, robiąc z kubeczka organizator na długopisy. Na zakończenie dnia dla całej rodziny szykuje słodkie małe co nieco, zapiekając w naczyniu emaliowanym jabłko pod kruszonką – dokładnie tak samo, jak przyrządzała jej babcia, gdy była małą dziewczynką.

 

Poznaj pełną ofertę emalii i odwiedź nasz sklep internetowy Zasmakuj Radości – klik.

Emalia – dziś zamieszam z pomysłem

Prawdziwy mężczyzna wie co dobre i sam potrafi to przyrządzić. On wcale nie uważa, że kuchnia jest miejscem tylko dla kobiety! Nie po to go mama z babcią uczyły gotować rosół, żeby tę rolę przejmowała po nim jego dama! Są pewne dania, jak na przykład golonki, myśliwski bigos, czy perliczki, które tylko on potrafi przyrządzić idealnie. W tym celu używa jednego – swojego ulubionego garnka, a raczej gara, który pomieści świeżą włoszczyznę, soczyste mięso i tradycyjne potrawy. Czy czujesz już ten zapach? Aż ślinka cieknie!

Porcję doskonałej potrawy przyrządza jak dla całego wojska. Dlatego musi przechować danie w taki sposób, by jak najdłużej zachowało swoją świeżość. Masz może pomysł jak to zrobić? Nic prostszego! Dania może przechowywać w tym samym garnku emaliowanym, w którym je przyrządził. Naczynie nie wchodzi w reakcję z żywnością. Nie zmienia smaku i zapachu, za to zachowuje świeżość jedzenia o wiele dłużej niż nie jeden pojemnik do tego przeznaczony.

 

 

Emalia – dziś moje zdrowie

Doskonale wiesz, co jesz. Świadomie sięgasz po produkty spożywcze, które lądują w Twoim koszyku zakupowym. To się chwali. Jednak zastanawiałeś się kiedyś, jaki wpływ na posiłki mają naczynia, w których je przyrządzasz? Jeśli w Twojej kuchni znajdują się garnki emaliowane, to pytanie nie musi spędzać Ci snu z powiek. Garneczki, rondelki i kubeczki z oferty marki Emalia Polska Pleszew są w 100% bezpieczne dla Twojego zdrowia. Naczynia nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Nie zmieniają smaku i zapachu potrawy. Gotuj w nich ulubioną zupę dla całej rodziny, przyrządzaj słodkie budynie. Jeśli Twoje dziecko jest nie w sosie, popraw mu humor, robiąc kakao i podawaj je w apetyczny sposób — w kubku emaliowanym.

Odwiedź nasz sklep i sprawdź ofertę kubków emaliowanych – klik. 

 

Garnki emaliowane to nie zwykłe naczynia kuchenne. To niezwykły styl życia rodzinnego, który przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Poznaj propozycje marki Emalia Polska Pleszew.