Nasze marki

Florina

Florina to marka Florentyny o najszerszym asortymencie i największej różnorodności produktów przeznaczonych do kuchni i jadalni, choć nie tylko. W katalogu marki znajdują się między innymi garnki, patelnie, elementy zastawy stołowej, czy drobne akcesoria kuchenne. Klienci, którzy od lat sięgają po produkty Floriny, doskonale wiedzą, że jest ona idealnym połączeniem wysokiej jakości z korzystną ceną, a także podążaniem za innowacyjnością z równoczesnym czerpaniem z tradycji. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość i rosnące zainteresowanie Klientów sprawiają, że w ofercie Floriny pojawiają się wciąż nowe rozwiązania, fascynujące inspiracje i niepowtarzalne pomysły.

Botti Electronics

Marka Botti Electronic dostarcza produkty do kuchni, domu oraz do pielęgnacji ciała i włosów. Produkty Botti Electronic w prosty, praktyczny sposób pomagają przygotowywać pyszne, zdrowe posiłki, stale podążając przy tym za najnowszymi trendami. Dzięki temu więcej czasu można poświęcić na siebie, np. na ułożenie fryzury (lokówki, prostownice, suszarki) czy chwile relaksu (masażery, ekspresy do kawy). Produkty marki Botti Electronic są nowoczesne, innowacyjne i atrakcyjne pod względem designu.

Miss Lucy

Po porannym prysznicu otuli Cię swoim ciepłem. Precyzyjnie zajmie się kuchnią po ekspresowym śniadaniu. W leniwe popołudnie błogo rozpłyniesz się w objęciach jej poduszek. A pod koniec dnia, zadba o subtelną oprawę łóżka, by ukołysać Cię do snu. Taką przyjemną atmosferę roztacza Miss Lucy®.
Produkty z wizerunkiem Miss Lucy cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów. To za sprawą zastosowania pierwszorzędnych materiałów oraz najwyższych standardów technologicznych. Markę Miss Lucy® wyróżnia wysoka trwałość i funkcjonalność przy zachowaniu najnowszych trendów. Wśród propozycji znajdziesz między innymi: pledy, koce, narzuty, kołdry, pościele, ściereczki kuchenne, ręczniki kąpielowe i inne.
Nie chcemy być tylko dodatkiem w Twoim domu. Chcemy razem go z Tobą tworzyć.

Emalia Polska Pleszew

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i korzystając z najlepszych surowców, stworzyliśmy linię naczyń emaliowanych. Naczynia te charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i solidnością. Codziennie zdobywają zaufanie tysięcy gospodyń domowych. Ponadczasowe wzornictwo, po jakie sięgnęliśmy podczas projektowania, pozwala przenieść każdego użytkownika w sentymentalną podróż do domu rodzinnego. W taki sposób rodzi się tradycja – synonim siły, zaufania i solidności.

Magnus

Każdy posiłek smakuje najlepiej, gdy go z kimś dzielisz… warto więc zadbać o jego odpowiednią oprawę.

Sztućce stały się na tyle oczywistym elementem dnia codziennego, że przestaliśmy doceniać ich wartość. A szkoda. Przecież jeszcze nie tak dawno, były świadectwem standardu życiowego. Tylko najbardziej zacnych obywateli stać było na przybory stołowe wykonane ze stali nierdzewnej. Pozłacane lub posrebrzane, względnie polerowane na absolutny połysk były dumą pani domu. Każda uczta w ich towarzystwie urastała do rangi magnackiej uroczystości, a każdy kęs, degustowany przy pomocy stalowych sztućców, był prawdziwą celebracją.

Metoda produkcji opracowana ponad 275 lat temu przydała sztućcom największego atutu, jakim jest trwałość. To dlatego nasze kolekcje widnieją pod marką o nazwie MAGNUS – synonimie mocy, wielkości i solidności. Wiedzeni niezwykłą pasją do łączenia trwałych przedmiotów z akcentami estetycznymi, nadaliśmy sztućcom Magnusa nowoczesnego stylu, delikatnych kształtów i idealnie wygładzonych krawędzi.

Praktyczna

Praktyczna to najnowsza marka, która proponuje szeroką gamę produktów niezastąpionych w gospodarstwie domowym. Są to głównie artykuły przeznaczone do utrzymania czystości, przechowywania żywności, gotowania oraz higieny. Dodatkowo, w ofercie tej marki znajdują się produkty sezonowe.

Bormioli Rocco

Stół jest magicznym miejscem, które skupia najważniejsze wydarzenia z życia. To tam opowiadamy nasze historie. To tam posilamy się i podtrzymujemy więzi rodzinne. Bormioli Rocco od 1825 roku towarzyszy biesiadnikom i dostarcza ciepła włoskiego życia. Proponuje ekskluzywne serie produktów użytecznych w jadalni i kuchni. Są wśród nich zarówno różnego rodzaju szklane naczynia, jak i plastikowe pojemniki szerokiego zastosowania. Produkty Bormioli Rocco są znane i doceniane wśród klientów w całej Europie.
Florentyna jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na rynek w Polsce.